KONST / Litografier / Färglitografi 13767197
nr 1376 7197
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 235/275. Motivet: 27x36,5cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:30:04
450 kr
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson